Partner

W Villa Hoff Wellness&SPA została przygotowana specjalna oferta dla kontrahentów oraz gości Jurassic Salmon Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Relacja z Targów Seafood EXPO 2019

Targi Seafood EXPO 2019 już za nami – 3 dni pełne spotkań z aktualnymi kontrahentami, rozmowy  z ministrem Markiem Gróbarczykiem oraz nowe kontakty i wymiana doświadczeń… Zobaczcie podsumowanie dni w Brukseli …

 

Stoisko polskie w ramach targów Seafood EXPO 2019 cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wśród ponad 20 polskich firm swoje stoisko miał także Jurassic Salmon.
Jako jedyni odbyliśmy dłuższe indywidualne spotkanie z Ministrem Gospodarki i Żeglugi Śródlądowej Markiem Gróbarczykiem, z którym odbyliśmy długą rozmowę na temat hodowli i perspektyw rozwoju.
Odwiedził nas także Pan Czesław Abramczyk, którego firmy nie trzeba przedstawiać…
Odbyliśmy wiele spotkań ze znanymi nam już kontrahentami z którymi na codzień współpracujemy jak Seamor, Dasson, Stanpol, My Food oraz nowymi jak Contimax, Barkas czy Evrafish. Wiele rozmów odbyliśmy z bardzo egzotycznymi kierunkami jak Korea Poludniowa, Indie, Chiny czy Japonia. Były także spotkania z firmami z USA, Francji, Holandii, Niemiec i Kataru. Wymienialiśmy doświadczenia z firmą MOWI czyli bylym Marine Harvest, najwiekszym przetwórcą łososia na świecie.
Cieszy nas, że dużo firm z różnych krajów nas kojarzy oraz zna Łososia Jurajskiego.
Dla tych , którzy jeszcze nie znają smaku naszego łososia, została zrobiona degustacja w części kulinarnej polskiego stoiska, gdzie zrobił rewelacyjne wrażenie. Ta sama potrawa została zamieszczona w folderze promującym stoisko Polski na targach.
Tematem wielu spotkań była nasza proekologiczna hodowla, proces i możliwości uzyskania certyfikatu BIO ponieważ wszystko dzisiaj na świecie idzie w tym kierunku, a nasz Łosoś Jurajski idealnie  się do tego trendu wpasowuje. Poza tym, my to robimy od początku – Jurassic Salmon to hodowla bez antybiotyków, prewencyjnych szczepień i zagrożeń środowiska naturalnego, prowadzona na krystalicznie czystej, geotermalnej wodzie, a pożywienie, które dostają ryby, zawiera białko wyłącznie zwierząt morskich oraz w pełni naturalny barwnik panaferd.

 

Jurassic Salmon Spółka z o. o.

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Villa Hoff Karapuda&Karapuda sp.j. z siedzibą w Trzęsaczu 72-344 , ul. Słoneczna 3 w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Jurassic Salmon Spółka z o.o.
Dreżewo 25, 72-343 Karnice
woj. zachodniopomorskie
Wyznacz trasę