Partner

W Villa Hoff Wellness&SPA została przygotowana specjalna oferta dla kontrahentów oraz gości Jurassic Salmon Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Łosoś Jurajski na spotkaniu Slow Food Szczecin

W sobotę 24 lutego odbyło się kolejne spotkanie Stowarzyszenia Slow Food Szczecin – Gazeta Wyborcza

Slow Food jest międzynarodową organizacją typu non-profit, która w manifeście określa swój cel jako: „ochrona prawa do smaku”. Powstała w 1986 roku we Włoszech i od początku zajęła się szeroko rozumianą ochroną oraz wspieraniem niewielkich regionalnych producentów żywności – szczególnie żywności oryginalnej, produkowanej w sposób niespotykany w innych miejscach na świecie, żywności tradycyjnej, zdrowej i niestety zagrożonej zniknięciem w wyniku coraz bardziej natarczywej ekspansji tego, co na całym świecie znane jest jako fast food.

Odkrywanie smaków zamiast biernego ich przyjmowania – oto nowy sposób bycia, lansowany przez Slow Food.

Łosoś Jurajski jako lokalna firma oraz hodowla działająca według najwyższych standardów, bez antybiotyków i szczepień, ceryfikowana prestiżowym ASC,  idealnie wpasowuje się w zasady międzynarodowego ruchu Slow Food.

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,23069151,jurajski-losos-z-trzesacza-ekskluzywne-praliny-z-gryfina-starka.html?disableRedirects=true#Z_BoxLokSznLink

Jurassic Salmon Spółka z o. o.

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Villa Hoff Karapuda&Karapuda sp.j. z siedzibą w Trzęsaczu 72-344 , ul. Słoneczna 3 w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

Jurassic Salmon Spółka z o.o.
Dreżewo 25, 72-343 Karnice
woj. zachodniopomorskie
Wyznacz trasę